O FIRMIE

sprzedaż hurtowa i detaliczna

Slider

Firma K-Projekt jest bezpośrednim importerem opon różnych marek i jedną z największych hurtowni ogumienia w Polsce. W swojej szerokiej ofercie posiadamy opony ciężarowe, przemysłowe, budowlane, dostawcze oraz osobowe. W większości jesteśmy liderami w sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym. Wysokie stany magazynowe są niezbędne dla zaspokojenia potrzeb i wymagań wielu klientów.


Jako jedni z nielicznych, a może nawet jedyni w Polsce, zatrudniamy  własnych kontrolerów jakości w krajach skąd importujemy opony. Gwarantuje to dostarczanie towaru o jakości znacznie wyższej, niż jakość firm konkurencyjnych. Pozwala także lepiej kontrolować czas dostarczenia towaru zarówno do Klientów (odbiorców kontenerowych) jak i do naszych magazynów i dystrybutorów..


Korzystamy z ponad piętnastoletniego doświadczenia zdobytego we współpracy z gigantami rynku dalekowschodniego. Przewaga technologiczna reprezentowanych przez nas producentów pozwala na zaoferowanie towarów które nie tylko jakością równają się z innymi producentami, ale znacznie ich przewyższają w konkurencyjnej cenie i wysokiej jakości.


Ze względu na dynamiczny rozwój prowadzonej działalności podjęliśmy decyzję o stworzeniu na terenie kraju i poza jego granicami sieci dystrybutorów co pozwala naszym klientom  mieć towar  „ na wyciągnięcie ręki ” w ciągu 24h.


Firma K-Projekt to firma rodzinna co daje rękojmię trwałości struktury, dodatnio wpływając na stosunki społeczne i na wysoką motywację pracowników.
Obecnie posiadamy w swojej bazie ponad kilka tysięcy odbiorców hurtowych i detalicznych w każdej części kraju i poza jego granicami, a marka K-Projekt rozpoznawalna jest bardzo dobrze przez klientów w całej Polsce.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!
K-PROJEKT – Twój Pewny Partner w Biznesie!

zobacz wszystkie

Masz pytanie?

Masz pytanie?

Kontakt

09-520 Łąck
Wola Łącka 55

667 18 18 18
603 33 82 13

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.