O FIRMIE

sprzedaż hurtowa i detaliczna

Slider

Witamy w firmie K-PROJEKT CARAVANS. To młoda i ambitna firma RODZINNA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM.  Centrum sprzedaży domów mobilnych i domków prefabrykowanych, znajdująca się w centralnej Polsce.

Profesjonalna pomoc i porady
Większość ludzi nie wie zbyt wiele o przyczepach kempingowych statycznych, co oznacza, że może być bardzo trudno wiedzieć, który jest najlepszy typ. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję.

Z zapasem ponad 80 DOMKÓW HOLENDERSKICH/ ANGIELSKICH I PREFABRYKOWANYCH w różnych przedziałach cenowych możemy zaproponować coś dla każdego! Dom wakacyjny/ całoroczny, tymczasowe zakwaterowanie na remont / nowy obiekt lub ładne miejsce na weekend lub biuro.

Kupując domek holenderski/angielski transport na terenie całej Polski jest BEZPŁATNY! Oczywiście istnieje możliwość wymiany u Państwa aktualnego domku na nowy zakupiony od nas.

Posiadamy własny sprzęt do transportu domów holenderskich, angielskich i prefabrykowanych.

Jeśli chcesz, możemy zadbać nie tylko o transport, ale także o ustawienie domku.

Oglądałeś nasze akcje, ale nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania specjalnych życzeń. Z przyjemnością poszukamy domu który spełni wszystkie Twoje potrzeby!

  • Siłą K-Projekt caravans jest bardzo zróżnicowana oferta. Możesz wybierać spośród luksusowych i prostszych modeli z 1, 2 lub 3 sypialniami. Wszystko w idealnym stanie. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby dostarczać nasze domy mobilne w najlepszym stanie. Jeśli coś się dzieje z zakupionym domem mobilnym, zrobimy wszystko, co w nas możliwe, aby rozwiązać ten problem z Tobą. Naszym celem jest umożliwienie Ci korzystania z mobilnego domu bez żadnych zmartwień.
  • Zawsze mamy dużą kolekcję angielskich i holenderskich marek takich jak Atlas, Wilberry, Cosalt, Regal, BK, Delta i Swift są ulubionymi markami. To dlatego, że wszystkie te marki gwarantują jakość.
zobacz wszystkie

Masz pytanie?

Masz pytanie?

Kontakt

09-520 Łąck
Wola Łącka 55

667 18 18 18
603 33 82 13

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.